Tarnobrzeg > Nadużywanie alkoholu przyczyną śmierci...

  Tarnobrzeg > Nadużywanie alkoholu przyczyną śmierci 37-letniego mieszkańca osiedla Przywiśle?

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Są już wyniki sekcji zwłok 37-letniego mieszkańca osiedla Przywiśle w Tarnobrzegu, którego ciało znaleziono dopiero kilka dni po zgonie. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, mężczyzna nadużywał alkoholu i to było pośrednią przyczyną przedwczesnej śmierci.

  - Nikt nie przyczynił się do zgonu tego człowieka. Śmierć nastąpiła wskutek ostrej niewydolności sercowo-naczyniowej - informuje Robert Kiliański, prokurator rejonowy w Tarnobrzegu.

  Odpowiedzi na pytanie, co spowodowało ową niewydolność, poznamy dopiero za kilka tygodni - wtedy znane będą wyniki analiz krwi. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, 37-latek od lat nadużywał alkoholu i właśnie to było pośrednią przyczyną jego śmierci.

  Przypomnijmy, że dramatyczne wydarzenia rozegrały się w ostatnim tygodniu, w jednym z bloków przy alei Skalna Góra w Tarnobrzegu. Mieszkająca tam niepełnosprawna i przykuta do łóżka chorobą 62-latka, przez kilka dni przebywała w mieszkaniu bez jedzenia i picia. Ten, od którego była całkowicie uzależniona - 37-letni syn, zmarł.

  Kobieta nie była w stanie o własnych siłach wyjść z mieszkania, ani wezwać pomocy. Dopiero po kilku dniach - w piątek doczołgała się do drzwi i uderzając w nie, zaalarmowała sąsiadów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo