Krosno > Policja wyjaśnia okoliczności pobicia ucznia

  Krosno > Policja wyjaśnia okoliczności pobicia ucznia

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policja wyjaśnia okoliczności pobicia ucznia I klasy, jednego z gimnazjów w Krośnie. Ponieważ interwencja nauczyciela zapobiegła awanturze w szkole, sprawcy zaatakowali chłopca po lekcjach.

  Pierwszoklasista naraził się nieodpowiednim - zdaniem napastników - zachowaniem wobec ich koleżanki. W odwecie kolega dziewczyny kopnął pokrzywdzonego. Incydent zauważyła dyżurująca na korytarzu nauczycielka, która zapobiegła dalszej awanturze. Jak się jednak okazało, napastnik nie dał za wygraną i w towarzystwie kilku swoich kolegów zaczekał na 13-latka po lekcjach. Napastnicy zaczęli bić i kopać chłopca.

  Pokrzywdzony zdołał im uciec i zawiadomić o całym zajściu dyrektora szkoły. Do domu wrócił pod opieką matki, która wieczorem o pobiciu syna powiadomiła policję. W następstwie pobicia, 13-latek doznał rozcięcia wargi oraz stłuczeń rąk, odczuwał również ból brzucha i nudności.

  Według wstępnych ustaleń, sprawcami pobicia są nieletni uczniowie starszych klas tej samej szkoły.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo