Nowa Dęba > Podczas pikniku pokażą jak oszczędzać energię

  Nowa Dęba > Podczas pikniku pokażą jak oszczędzać energię

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Samorząd Nowej Dęby chce podnieść świadomość ekologiczną mieszkańców i zaprasza w sobotę, po raz pierwszy w historii gminy, na Miejskie Dni Inteligentnej Energii.

  Jako członek Stowarzyszenia Gmin Polska Sieć Energie-Cites, jako jedna z ośmiu w kraju, nowodębska gmina uczestniczy w realizowaniu projektu "Zarządzanie energią przez władze lokalne Model". W ramach obchodów odbędą się konferencje i prezentacje firm budowlanych. Przygotowano także ciekawy blok muzyczny.

  O godzinie 11 w Samorządowym Ośrodku Kultury rozpocznie się cykl wykładów poświęconych zarządzaniu energią przez samorządy lokalne. W tym samym czasie przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury wystawcy związani z branżą energoodnawialną będą prezentować nowinki i propozycje na wykorzystanie energooszczędnych rozwiązań w każdym domu. Firmy budowlane zaprezentują najnowsze technologie pozwalające na oszczędniejsze zużycie prądu, wody i ciepła. Wieczorem na scenie przed ośrodkiem kultury zaprezentują się zespoły z Cygan, Fermoy z Irlandia oraz Suhowoli na Ukrainie z repertuarem biesiadnym. Natomiast wieczorem zagra folkowa Orkiestra Dni Naszych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo