Baranów Sandomierski > Pożegnanie lata z Iwanem Komarenko

  Baranów Sandomierski > Pożegnanie lata z Iwanem Komarenko

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Będzie darmowe jadło, pokazy walk rycerskich, mnóstwo konkursów, a gwiazdą wieczoru będzie Iwan Komarenko.

  Pojedynek kulinarny o "Złote Jabłko", próba ustanowienia Rekordu Guinnessa w przygotowaniu gigantycznej salapuchy ryżowej, pokaz akrobacji modeli latających i występ Ivana Komarenko, to tylko niektóre atrakcje przygotowane na III Ogólnopolski Festiwal Jabłka, który dziś odbędzie się w Zamku w Baranowie Sandomierskim.

  Tej imprezy nie trzeba rekomendować. Organizatorzy zapewniają nie tylko wyśmienitą zabawę, ale również staropolskie i smaczne jedzenie.
  Wszystko za sprawą najlepszych kucharzy z Polski, którzy o godzinie 9 rozpoczną zmagania w konkursie kulinarnym na przygotowanie najlepszej potrawy z jabłka. Godzinę później, po raz pierwszy w historii Baranowa Sandomierskiego, zostaną otwarte targi agroturystyczne.

  O godzinę 12.30 w ramach bloku artystycznego "Kim Jesteśmy i Gdzie Żyjemy" wystąpią Zespół Pieśni i Tańca Skopanie oraz Zespół Obrzędowy Lasowiaczki.
  Uroczyste otwarcie "Pożegnania Lata" zaplanowano na godzinę 14. Wtedy też rozpocznie się próba bicia Rekordu Guinnessa w przygotowaniu gigantycznej salapuchy ryżowej. Organizatorzy nie chcą zdradzić składników do potrawy. Mówią tylko, że do jej przygotowania zostanie użyta 650-litrowa patelnia. Darmowe wydawanie poczęstunku połączono z akcją charytatywną - rozpocznie się o godzinie 17.

  Blok wieczorny około godziny 18 rozpocznie koncert Los Sobowtooros, podczas którego wystąpi między innymi: Al Bano i Romina Power, Britney Spears, Doda i Shakin Stevens. Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko, po którym zaśpiewa zespół Press.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo