Tarnobrzeg > Rusza akcja " Nie musisz nie parkuj na...

  Tarnobrzeg > Rusza akcja " Nie musisz nie parkuj na kopercie"

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Strażnicy miejscy w Tarnobrzegu od dziś uważniej będą przyglądać się samochodom, stojącym na miejscach zarezerwowanych dla osób niepełnosprawnych. Jeśli w samochodzie nie będzie emblematu uprawniającego do korzystania z miejsca, kierowcę czeka niemiła niespodzianka.

  Tarnobrzeg jest jednym z 90 miast w Polsce, które włączyło się do akcji. - Po zeszłorocznym debiucie uznaliśmy, że warto prowadzić na naszym gruncie podobną akcję - zapowiada Marek Bukała, komendant Straży Miejskiej w Tarnobrzegu. - Tegoroczna edycja będzie nieco inna. W zeszłym roku akcja trwała jeden dzień, teraz kontrole będą trwały do końca października. Zmieni się także wysokość mandatu, jaki będziemy nakładać na kierowców, którzy bez stosownego zezwolenia zostawią samochód na kopercie. Z zapowiedzi wiceministra Schetyny wynika, że zmieniają się przepisy. Mandat ze 100 złotych zwiększa się do 500 złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo