Stalowa Wola > "Lasowiacy" zatańczą w Monachium

  Stalowa Wola > "Lasowiacy" zatańczą w Monachium

  ZS

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zespół Pieśni i Tańca "Lasowiacy" z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wyjedzie w tym tygodniu do Monachium na IV Polonijny Konkurs Piosenki. Wezmą udział w słynnej Paradzie Oktoberfestu.

  Po Portugalii to już drugi w tym roku zagraniczny wyjazd "Lasowiaków". Tym razem podopieczni Marka Zaremby nie tylko wystąpią na koncertach dla publiczności, ale wezmą również udział w nagraniach telewizyjnych dla stacji ZDF i programu "Musikantenstadl".

  Atrakcją dla stalowowolskich artystów będzie z pewnością udział w Paradzie Octoberfest, czyli słynnym w całym świecie święcie piwa. Jednak niepełnoletnia młodzież nie będzie miała wstępu do namiotów piwnych, gdzie odbywa się picie z wielkich litrowych kufli i pochłanianie pieczonych kiełbasek.

  Tańcząca młodzież pozna Monachium, stolicę Bawarii. W programie gospodarze przewidzieli zwiedzanie tego pięknego miasta, gdzie jest stadion słynnej drużyny piłkarskiej, siedziba koncernów samochodowych, Radia Wolna Europa, a nade wszystko piękne zabytki na Marienplatz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo