Tarnobrzeg > Rusza sezon grzewczy

  Tarnobrzeg > Rusza sezon grzewczy

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Koniec ze zmarzniętymi stopami i rękami. Jutro mieszkańcy naszego regionu będą mieli ciepłe kaloryfery. Sezon grzewczy rozpoczynają wszystkie przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, które odkręciły kurki a prośbę spółdzielni mieszkaniowych.

  Lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych od kilku dni czekali na ten moment. Elektryczne piecyki, farelki i inne urządzenia tylko doraźnie ogrzewały wyziębione pomieszczenia. Wystarczyło wyłączyć urządzenie, a temperatura w mieszkaniu natychmiast spadała i zatrzymywała się na 16 stopniach. W najgorszej sytuacji byli ludzie starsi i rodzice małych dzieci. Z niepokojem czekali na poprawę pogody. Niestety, prognozy nie są optymistyczne, bo do końca tygodnia poprawy pogody nie będzie. Za to będzie cieplej w mieszkaniach, bo już jutro popłynie ciepło do większości mieszkań w naszym regionie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo