Tarnobrzeg > Obchody 15-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Osób z...

  Tarnobrzeg > Obchody 15-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Międzynarodowy charakter będą miały obchody 15-lecia placówek należących o Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tarnobrzegu. Imprezę, którą zaplanowano na 13 października rozpocznie występ zaprzyjaźnionego zespołu Miraż z Ukrainy.

  Przygotowania do obchodów idą pełną parą. Swój program przygotowują uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno - Wychowawczego. Udział w imprezie zapowiedzieli podopieczni warsztatów i ośrodków z całej Polski.

  Główne obchody odbędą się w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Po wręczeniu dyplomów i podziękowań dla przyjaciół i sponsorów stowarzyszenia, na deskach zaprezentują się zaproszeni goście. Będą to podopieczni warsztatów i ośrodków rehabilitacyjnych, a także zespół z Ukrainy. Nie zabraknie także dyskusji o finansowaniu i przyszłości placówek wspierających niepełnosprawne dzieci i młodzież.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo