Padew Narodowa > Wyganiał z domu, szarpał. Wreszcie...

  Padew Narodowa > Wyganiał z domu, szarpał. Wreszcie dotkliwie pobił

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Sędziwy wiek nie zawsze kojarzy się ze spokojem, czego przykładem jest 77-letni Józef K. z Padwi Narodowej (powiat mielecki).
  Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad synową i wnukami, przedwczoraj usłyszał w sądzie wyrok.

  Nieporozumienia między 77-latkiem, a jego synową, mają podłoże majątkowe. Mężczyzna od kilku lat żyje w przekonaniu, że żona jego syna próbuje zagarnąć dorobek jego życia. Stąd konflikt, który wciąż przybierał na sile.

  Z aktu oskarżenia dowiadujemy się, że mężczyzna wielokrotnie wyzywał kobietę, wyganiał z domu ją i jej dwójkę niepełnoletnich dzieci.
  Zdarzało się, że popychał domowników, szarpał za ubrania. Kobieta przez długi czas była bezradna, jej mąż a syn 77-latka, pracuje za granicą, dlatego w czasie awantur domowych kobieta nie miała wsparcia.

  Wydarzenia, które znalazły swój finał w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu, rozegrały się pod koniec marca tego roku. W czasie kolejnej awantury, starszy mężczyzna rzucił się z pięściami do synowej. Bił po twarzy, głowie, później także kopał. Synowa powiadomiła policję.

  Przedwczoraj sąd wydał wyrok, bez uczestnictwa oskarżonego - nie było ono obowiązkowe. Sąd skazał mężczyznę na rok więzienia z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na dwa lata. Jeśli incydenty będą się powtarzały, oskarżony trafi do więzienia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo