Sport > Bokserska gala w Stalowej Woli przełożona

  Sport > Bokserska gala w Stalowej Woli przełożona

  ARKA

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wielka bokserska Gala w Stalowej Woli nie dojdzie do skutku 11 października, tak jak wcześniej planowano. Organizatorom do tej pory nie udało się potwierdzić przylotu głównej gwiazdy, byłego mistrza olimpijskiego i zawodowego mistrza świata, George Foremana.

  Przypomnijmy, że pomysłodawcą gali jest prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak, a impreza miałaby uświetnić obchody 70-lecia miasta. Na Podkarpacie mają przyjechać wielkie sławy polskiego boksu, takie jak Jerzy Kulej czy Leszek Drogosz, zaplanowana jest też walka zawodowa oraz walki pokazowe, a całość ma transmitować telewizja.

  Organizatorzy nie mogą skontaktować się z Foremanem, który deklarował, że przyleci do Polski i uświetni galę. W jego Houston, gdzie mieszka, przeszedł niedawno huragan, który dokonał niemałych zniszczeń. I nie wiadomo nawet, czy amerykański bokser jest teraz w tym mieście. Dlatego znowu wyleciała z Polski delegacja, by ponownie spotkać się już w Stanach Zjednoczonych z Foremanem.

  Gala przełożona została na 10 listopada, a jeżeli nadal pojawią się kłopoty z przylotem Foremana, może zostać przełożona nawet na przyszły rok.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo