Stalowa Wola > Trwa dwudniowy Podkarpacki Mityng...

  Stalowa Wola > Trwa dwudniowy Podkarpacki Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W tej olimpiadzie zwycięstwo jest najmniej istotne. Najważniejsze jest trenowanie, udział w zawodach sportowych, a przede wszystkim poznawanie innych ludzi, zawieranie nowych przyjaźni i dobra zabawa.

  Dziś w Stalowej Woli rozpoczął się Podkarpacki Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. Najlepsi sportowcy z naszego regionu, którzy zostaną wyłonieni podczas dwudniowych zawodów, wezmą udział w Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Kielcach, w lipcu przyszłego roku.

  Przed południem około 120 zawodników rozpoczęło zawody od sportowej przysięgi oraz wprowadzenia na stalowowolski stadion flagi olimpiad specjalnych. Przysięgę składali zawodnicy z Krosna, Rudnika, Rzeszowa, Dębicy, Grębowa, Leżajska, Tarnobrzega, Przeworska, Strzyżowa, Lubaczowa, Przemyśla i Stalowej Woli. Krzysztof Chrustowski, dyrektor regionalny sekcji olimpiad specjalnych nie ma wątpliwości, że takie zawody sportowe są potrzebne.

  Czytaj więcej jutro w "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo