Stalowa Wola > Sztuki chorwackiego dramaturga na otwarcie...

  Stalowa Wola > Sztuki chorwackiego dramaturga na otwarcie sezonu teatralnego w MDK

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nowy sezon teatralny inauguruje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. W niedzielę, 21 września, widzowie zobaczą sztuki "Wszystko o kobietach" i "Wszystko o mężczyznach".

  Te dwie sztuki chorwackiego dramaturga Miro Gavrana wystawi Teatr Nowy w Zabrzu. Uzupełniająca tematyka przedstawień prosiła się o prezentację ich za jednym zamachem. Gavran skomponował swoje sztuki z małych opowieści, pokazujących różnych bohaterów w najróżniejszych sytuacjach. Wszystkie składają się na skomplikowany obraz współczesnych kobiet i mężczyzn. Obie sztuki, co powinno być zachętą dla widzów skrzą się od dowcipu.

  Urodzony w 1961 roku Miro Gavran to najwybitniejszy chorwacki dramaturg. Otrzymał kilkanaście prestiżowych nagród literackich, jego sztuki wystawiane są na całym świecie. Powstał nawet festiwal teatralny poświęcony jego twórczości.

  Przedstawienia odbędą się o godzinie 18. Bilety (na oba jednocześnie) kosztuję 30 złotych. Są do nabycia w Dziale Organizacji Imprez MDK oraz w kasie kina Wrzos.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo