Krzeszów > Łzy i Skaner zagrają na "Powidlakach"

  Krzeszów > Łzy i Skaner zagrają na "Powidlakach"

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Koncert gwiazd estrady, tańce i mnóstwo innych trakcji w sobotę i niedzielę (20 i 21 września) czeka na gości Dni Krzeszowa w powiecie niżańskim, czyli popularnych "Powidlaków".

  Impreza wyrosła wokół tradycji smażenia konfitur ze śliwek. Krzeszów jest zagłębiem śliwkowym, receptury pozwoliły tutejszym wyrobom zawojować rynki. To się nie zmieni, goście imprezy zobaczą, jak się robi powidła w wielkich kadziach i oczywiście je skosztują.

  A na estradzie między innymi zobaczymy popularną grupę Łzy oraz disco polową gwiazdę - Skanera. Impreza odbywać się będzie na stadionie klubu Rotunda. W sobotę zacznie się o godzinie 14 turniejem piłkarskim. O 16 uroczyste otwarcie, po którym wystąpią między innymi grupy Virga oraz No Fear. Wieczorem, około godziny 21, wystąpi Skaner, a potem odbędzie się dyskoteka z laserowymi pokazami.
  W niedzielę zabawa zaczynie się o godzinie 15. Wystąpi między innymi kapela Jeżowianie i Viva Miraż. Odbędzie się ponadto pokaz mody ślubnej, a dla dzieci przygotowano program cyrkowo-kabaretowy. Gwiazda wieczoru zespól Łzy wyjdzie na scenę o godzinie 20.30. Na koniec odbędzie się festyn.

  Atrakcjami dodatkowymi "Powidlaków" będą konkurs na najlepszy produkt ze śliwką, wystawy malarstwa, rękodzieła i rzeźby, pokazy wikliniarstwa i garncarstwa, wesołe miasteczko i loteria fantowa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo