Region > Masz pomysł jak włączyc się do życia społecznego?...

  Region > Masz pomysł jak włączyc się do życia społecznego? Wyślij projekt i wygraj nagrody!

  mg/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wystarczy, że zbierze się 8-osobowa grupa osób w wieku od 16 do 22 lat i ma pomysły, jak włączyć się do życia społecznego w naszym kraju. Najlepsi mają szansę otrzymać od 2 do 4,5 tysiąca złotych. Wszystko w ramach ósmej już edycji programu "Make a Connection - Przyłącz się" organizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz firmę Nokia.

  Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 16-22 lat z terenu całej Polski. Program wspiera młodzieżowe projekty lokalne, umożliwiając młodym ludziom aktywne włączenie się w życie społeczne oraz wszechstronny rozwój osobisty. Grupy młodzieżowe, których pomysły zostaną zaakceptowane, mogą otrzymać dotacje w wysokości od 2000 do 4500 zł na realizację zaproponowanych przez siebie projektów na rzecz lokalnej społeczności. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie projektu wraz z budżetem, przygotowanych według wzoru dostępnego na stronie internetowej www.makeaconnection.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo