Rzeszów > Pijani rodzice opiekowali się ośmioletnim synem

  Rzeszów > Pijani rodzice opiekowali się ośmioletnim synem

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W sobotę po południu do rzeszowskiej policji dotarła informacja o pijanych rodzicach opiekujących się 8-letnim synem. Na miejscu okazało się, że oprócz dwójki nietrzeźwych rodziców chłopca, w mieszkaniu przebywali też ich znajomi.

  Jeden z nich podczas interwencji zaczął zachowywać się agresywnie, nie reagował na polecenia i próbował uderzyć policjantów. Rodziców, u których badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały odpowiednio - 3,24 promila u ojca i 2,38 promila u matki oraz 2,64 promila u agresywnego gościa.
  Rodzice odpowiedzą za brak należytej opieki i narażenie zdrowia i życia swojego małoletniego syna. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci o całym zdarzeniu poinformują też Sąd Rodzinny, który zbada czy rodzice sprawują należytą opiekę nad swoim dzieckiem. Chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy pozostanie pod opieką swojej babci.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo