Stalowa Wola > Będzie poręczenie majątkowe dla pijanego...

  Stalowa Wola > Będzie poręczenie majątkowe dla pijanego kierowcy, który chciał przekupić policjantów

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  25-latek, który w niedzielę w nocy jechał pijany autem i próbował przekupić policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli wyjdzie z aresztu za kaucją - 2 tysięcy złotych. Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli wydał również zakaz opuszczania kraju przez kierowcę.

  Młody mężczyzna jadący w niedzielę w nocy ulicą Komisji Edukacji Narodowej wzbudził zainteresowanie policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli. Od razu poczuli woń alkoholu. Po przebadaniu na alkomacie okazało się, że kierowca ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 25-latek, w zamian za przymknięcie oka na całą sprawę zaproponował policjantom 800 złotych łapówki. Skończyło się na areszcie. W komendzie policji po dokładnej kontroli jego danych okazało się dodatkowo, że 25-latek, ma już sądowny zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów do 2010 roku. To wyrok z 2006 roku, także za jazdę po pijanemu. Teraz czeka go rozprawa. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo