Tarnobrzeg > Młodzi rozliczają radnych z pracy na rzecz...

  Tarnobrzeg > Młodzi rozliczają radnych z pracy na rzecz lokalnej społeczności

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zaledwie połowa spośród 21 radnych Tarnobrzega rozliczyła się z pracy na rzecz mieszkańców i wyborców przed organizatorami akcji "Masz Głos - Masz Wybór". Młodzi ludzie, którzy przez kilka tygodni odwiedzali radnych i pytali o konkretne działania na rzecz miasta, jutro przyjdą na sesję, by podziękować tym radnym, którzy odpowiedzieli na ich pytania.

  Akcję prowadziło Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Tak dla Tarnobrzega" oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne. Jak mówi Grzegorz Lipiec, jeden ze współorganizatorów, nie wszyscy radni, byli zadowoleni z tego, że młodzi tarnobrzeżanie pytali ich i rozliczali z pracy na rzecz lokalnej społeczności. - W przerwie obrad Rady Miasta, tuż po debacie tematycznej podsumujemy akcję "Zadaj pytanie swojemu radnemu" - zapowiada Grzegorz Lipiec. - Jeśli pojawi możliwość zabierzemy również głos podczas obrad rady.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo