Stalowa Wola > Akcja antyterrorystyczna na moście w...

  Stalowa Wola > Akcja antyterrorystyczna na moście w Jastkowicach

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Napad uzbrojonych terrorystów na osoby znajdujące się w samochodzie i w autobusie w Jastkowicach koło Stalowej Woli zakończył się ujęciem sprawców przez policję. Jednak serie wystrzałów postawiły całą wieś na nogi.

  To na szczęście były tylko tak zwane ćwiczenia zgrywających Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, Gminy Pysznica, sił ratowniczych powiatu stalowowolskiego oraz wydzielonych jednostek Sił Zbrojnych RP.

  Oprócz pokazu akcji antyterrorystycznej można na moście na Bukowej w Jastkowicach można było zobaczyć neutralizację substancji niebezpiecznej po wypadku drogowym z działem samochodu przewożącego materiały niebezpieczne oraz akcji ratunkowej po wypadku drogowym, w którym byli ranni i zabici.

  Droga w kierunku na Jastkowie była przez dwie godziny zablokowana. Jednak było to konieczne, aby w warunkach zbliżonych do rzeczywistych przeprowadzić ćwiczenia. Po nich wszyscy spotkali się w wiejskiej świetlicy i analizowali przebieg zdarzeń, wykazując co się udało, a co wymagać będzie poprawy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo