Stalowa Wola > Roboty na Pikniku Industrialnym

  Stalowa Wola > Roboty na Pikniku Industrialnym

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Na pikniku można zagrać z robotem w szachy.

  Na pikniku można zagrać z robotem w szachy. ©Z. Surowaniec

  Na pikniku można zagrać z robotem w szachy.

  Na pikniku można zagrać z robotem w szachy. ©Z. Surowaniec

  Na Pikniku Industrialnym, który rozpoczął się w południe pod dyrekcją Huty Stalowa Wola na ulicy Kwiatkowskiego prezentują się wyższe uczelnie: cztery wydziały Politechniki Rzeszowskiej, trzy Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechnika Krakowska i Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.

  Na stoisku Politechniki Krakowskiej zobaczyć można między innymi trzy roboty, w tym "Kawaskai FS003N", który rozdaje czekoladki! Natomiast z robotem "Mitsubishiego IV generacji RV-E2" można zagrać w szachy.

  Przypomnijmy, piknik zainauguruje wykład o energetyce jądrowej profesora Stefana Chawszczewskiego z Instytutu Energii Atomowej w Świerku. Odbędzie się o godzinie 11 w auli Zespołu Szkól Nr 1 przy ulicy Hutniczej. Do godziny 18 czynne będą stoiska uczelni, stoiska motoryzacyjne, stoiska maszyn budowlanych.

  "Szaleni naukowcy" przeprowadzać będą efektowne doświadczenia naukowe, poza tym między innymi pokazany zostanie balon "Stalowa Wola", zakupiony przez miasto. Wieczorem wystąpią muzycy: duet "Astrid Monroe & Gielareck"oraz Sławomir Łosowski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo