Tarnobrzeg > Młodzi tarnobrzeżanie rozliczyli radnych

  Tarnobrzeg > Młodzi tarnobrzeżanie rozliczyli radnych

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Akcję prowadziło Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Tak dla Tarnobrzega" oraz Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne. Od sierpnia młodzi ludzie odwiedzali radnych i pytali o konkretne działania na rzecz miasta, w ramach akcji "Masz Głos - Masz Wybór - Zadaj pytanie swojemu radnemu"

  Na pytania przekazane za pośrednictwem młodych tarnobrzeżan odpowiedziało tylko czterech spośród 21 radnych.

  Każdy spośród 21 radnych, otrzymał 19 pytań. Były to pytania o projekty składanych uchwał jak również o strategię rozwoju Tarnobrzega. Do niektórych młodzi tarnobrzeżanie skierowali pytania dodatkowe, zadane także przez internautów. - Radny Jacek Sadrakuła został dodatkowo zapytany czy, jest właścicielem "Euro Szkoły Bis" i czy na dzień 25 lipca 2008 roku prowadził działalność gospodarczą - przypomina Maciej Matyka, jeden z organizatorów. - Odpowiedział, że prowadzi działalność. Dodał tylko, że nie jest pewny, czy właścicielem budynku jest miasto czy powiat.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo