Stalowa Wola > Właściciele najładniejszych balkonów...

  Stalowa Wola > Właściciele najładniejszych balkonów nagrodzeni

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Jeżeli w Stalowej Woli jest od wiosny do jesieni kolorowo od ukwieconych balkonów, to wielka w tym zasługa konkursu "O Złotą Pelargonię", którego organizatorem jest Spółdzielczy Dom Kultury.

  - W tym roku udokumentowaliśmy tysiąc balkonów i przyblokowych ogródków - przyznała dyrektor SDK Bogusława Herdzik. 253 właścicieli najładniej ukwieconych balkonów otrzymało nagrody i wyróżnienia ufundowane przez władze miejskie i powiatowe oraz dwie spółdzielnie mieszkaniowe.

  Za najładniejszy ogródek przyblokowy po raz kolejny został uznany ten, którym opiekują się Helena i Ryszard Serejkowie. Także ogródek, który opiekują się wspólnie Anna i Andrzej Ostrowscy, Janina i Marian Bocheńscy, Renata i Mariusz Plutowie oraz Danuta i Edward Wilkowie.

  Złotą Pelargonię zdobył Piotr Skórczyński za balkon tak ukwiecony, że - jak powiedział właściciel - do pokoju z balkonem dociera mało światła. Srebrne Pelargonie trafiły do Jadwigi i Aleksandra Adrianów oraz Stanisława i Jana Rzucidłów, a Brązowe do Haliny i Jana Kokoszków oraz Teresy i Władysława Karabanów. Wyróżniono 160 balkonów, 120 ogródków i 8 okienek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo