Sport > Mecz szczypiornistów mieleckiej Stali będzie można...

  Sport > Mecz szczypiornistów mieleckiej Stali będzie można obejrzeć w telewizji oraz na... kortach w Mielcu!

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Szczególnie groźna we własnej hali drużyna Chrobrego Głogów będzie przeciwnikiem szczypiornistów mieleckiej Stali w sobotnim meczu ekstraklasy. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę, rozpocznie się o godzinie 17.30.

  Mielczanom nie wiedzie się w rozgrywkach. Z pięciu rozegranych spotkań wygrali tylko raz, pokonując we własnej hali MTS Chrzanów. Wszystkie dotychczasowe wyjazdy, do Kielc, Olsztyna i Gdańska zakończyły się fiaskiem.
  Nasz zespół przegrywał w halach rywali nie podejmując walki. Teraz też może być trudno. Drużyna z Głogowa znana jest przede wszystkim z tego, iż nie zwykła tracić punktów we własnej hali. Na dodatek w Stali nie zagra jeszcze leczący kontuzję Michał Przybylski.
  Spotkanie Stali z Chrobrym rozegrane zostanie w niedzielę, a bezpośrednią transmisję z niego przeprowadzi Polsat Sport. Początek, godzina 17.30. Ale grę mieleckich szczypiornistów będzie można obejrzeć nie tylko wygodnie siedząc w domowym fotelu. Warto wybrać się na korty Gryfa w Mielcu, gdzie ustawiony zostanie duży ekran, na którym będzie można w szerszym gronie, pewnie także z dopingiem, kibicować naszej drużynie.

  Szerzej w jutrzejszym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo