Stalowa Wola > Liceum Ogólnokształcące im. KEN przygotowuje...

  Stalowa Wola > Liceum Ogólnokształcące im. KEN przygotowuje jubileusz siedemdziesięciolecia

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  - Nie będzie malowania trawy, ale to będzie ważna uroczystość - ocenił Mariusz Potasz, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, zapowiadając uroczystości związane z 70-leciem szkoły.

  Jak wyliczono, przez szkołę przewinęło się 11 tysięcy uczniów i 250 nauczycieli. Szkoła organizuje Zjazd Absolwentów w dniach od 10 do 11 października. Dyrektor Mariusz Potasz zachęcił do zgłaszania uczestnictwa w tej imprezie, co pozwoli lepiej przygotować się na przyjęcie setek gości.

  Z okazji jubileuszu została wydana czterystu stronicowa pamiątkowa książka, w której przeczytać można historię szkoły, wspomnienia absolwentów i nauczycieli. Powstała pod redakcją nauczyciela fizyki Stanisława Szymonika.

  Każda z osób uczestniczących w oficjalnej części, po wpłaceniu wpisowego, otrzyma publikację z materiałami zjazdowymi. Na finał uroczystości wydany zostanie Bal Pokoleń, zatytułowany "Taniec połączy nas wszystkich".

  - Jubileusz ma ważne znaczenie dla obecnego pokolenia uczniów. Pokaże im bowiem żywą historię, osoby, które uczyły się i tych absolwentów, którzy zajęli wysokie pozycje w kraju i za granicą - stwierdził dyrektor Potasz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo