Stalowa Wola > Odebrali nagrody od prezydenta za wyróżnienia...

  Stalowa Wola > Odebrali nagrody od prezydenta za wyróżnienia w konkursie na "Pieśń o Stalowej Woli"

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wyróżnieni w konkursie z prezydentem Szlęzakiem.

  Wyróżnieni w konkursie z prezydentem Szlęzakiem. ©UM w Stalowej Woli

  Wyróżnieni w konkursie z prezydentem Szlęzakiem.

  Wyróżnieni w konkursie z prezydentem Szlęzakiem. ©UM w Stalowej Woli

  Autorzy wyróżnieni w konkursie na "Pieśń o Stalowej Woli" spotkali się w stalowowolskim magistracie z prezydentem Andrzejem Szlezakiem.

  Każdy otrzymał po 1 tysiąc złotych nagrody. Przypomnijmy. Pisaliśmy o tym kilka tygodni temu. Prezydent ogłosił wyniki konkursu na tekst do pieśni, która ma być pamiątką po obchodach 70-lecia istnienia naszego miasta. Okazało się, że tekst, który najbardziej spodobał się jurorom nie był podpisany. Wtedy prezydent zdecydował, że nagrodę pieniężną dla zwycięscy - 5 tysięcy złotych podzieli między autorów pozostałych wyróżnionych tekstów.

  Zapowiedział, że zaprosi ich do magistratu. W ubiegłym tygodniu osobiście przekazał im po 1 tysiąc złotych. Otrzymali je Małgorzata Kiedrzyńska, za "Moje miasto", Monika Janik i Monika Herdzik "Tu początek się zaczyna" oraz Waldemar Pawłowski za "Pieśń o Stalowej Woli". Warto przypomnieć, że muzykę do zwycięskiego tekstu skomponuje Konrad Mastyło.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo