Tarnobrzeg > Będzie program współpracy z organizacjami...

  Tarnobrzeg > Będzie program współpracy z organizacjami pozarządowymi

  WW

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Podobnie jak w latach ubiegłych Tarnobrzeg opracowuje program współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi.
  Dokument określa formy i obszary współpracy samorządu z sektorem pozarządowym.

  - Doświadczenia płynące z funkcjonowania programów w latach 2005-2007 pozwoliły wykształcić sprawnie funkcjonujący model współpracy - mówi wiceprezydent Wiktor Stasiak. - Dzisiaj po prostu dostosowujemy nasze programy do zmieniających się potrzeb społecznych.

  Projekt programu przeszedł już konsultacje w wydziałach urzędu miasta - teraz czas na szersze konsultacje. Dokument jest udostępniony na stronie internetowej miasta www.tarnobrzeg.pl.

  Magistrat zorganizuje także specjalne spotkanie konsultacyjne w sprawie programu. Odbędzie się ono we wtorek, 21 października o godzinie 16 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

  A jest o czym rozmawiać. Miasto rokrocznie wspiera realizację wielu zadań przez organizacje pozarządowe - w ramach otwartych konkursów ofert do stowarzyszeń trafia ponad milion złotych. Ale wspierane finansowo mogą być tylko zadania w obszarach określonych w programie współpracy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo