Tarnobrzeg > Inwalidzi wzroku przywieźli puchary z Horyńca

  Tarnobrzeg > Inwalidzi wzroku przywieźli puchary z Horyńca

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Pierwszym i drugim miejscem mogą pochwalić się inwalidzi wzroku z tarnobrzeskiego koła Polskiego Związku Niewidomych, którzy przyjechali z Horyńca Zdroju. Reprezentowali tam swoje koło w turnieju w warcaby 100-polowe o puchar prezydenta zarządu okręgu PZN Podkarpacia.

  Kilkudniowy turniej zakończył się czwartego października. Uczestniczyło w nim 12 warcabistów, którzy przyjechali z Rzeszowa, Mielca, Łańcuta, Tarnobrzega, Przeworska, Sanoka i Strzyżowa. Turniej rozegrano w siedmiu rundach. Reprezentanci tarnobrzeskiego koła spisali się na medal i zajęli dwa pierwsze miejsca. Kazimierz Bordun zdobył 14 punktów, zaś Jan Hetnar 12. Trzecie miejsce przypadło reprezentantowi Rzeszowa.

  - To mój czwarty puchar - wylicza Kazimierz Bordun. Pierwszy zdobyłem w 2004 roku w Krośnie. Potem był Horyniec Zdrój, Tarnobrzeg i ponownie Horyniec. Gram od 2000 roku, a moim partnerem przy planszy jest Jan Hetnar.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo