Stalowa Wola > Kolejna zmiana w składzie Rady Miejskiej...

  Stalowa Wola > Kolejna zmiana w składzie Rady Miejskiej Stalowej Woli

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dr Małgorzata Ignarska – nowa radna Stalowej Woli.

  Dr Małgorzata Ignarska – nowa radna Stalowej Woli. ©Z. Surowaniec

  Dr Małgorzata Ignarska – nowa radna Stalowej Woli.

  Dr Małgorzata Ignarska – nowa radna Stalowej Woli. ©Z. Surowaniec

  Małgorzata Ignarska została radną miejską w Stalowej Woli. Przejęła mandat po Antonim Rusinku, który zrzekł się funkcji. Startowałą w wyborach z listy Platformy Obywatelskiej.

  Antoni Rusinek zrezygnował z mandatu, bo - jak nam powiedział - jako dyrektor Centrum Produkcji Wojskowej ma teraz bardzo dużo obowiązków i nie może w pełni uczestniczyć w pracach samorządu. Radni stwierdzili wygaśnięcie mandatu przed miesiącem.


  Na ostatniej sesji mandat objęła Małgorzata Ignarska, która w wyborach uzyskała po Rusinku największą liczbę głosów. Teraz na sesji złożyła ślubowanie. Jest już trzecim "nowym" radnym, bo tylu radnych zrezygnowało już z mandatu od początku kadencji.

  Małgorzata Ignarska jest lekarzem, specjalistą pediatra i medycyny rodzinnej. Pracuje w Zespole Opieki Zdrowotnej "Medyk". Mężatka, ma trójkę dzieci.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo