Baranów Sandomierski > Nowa wystawa w Miejsko Gminnym...

  Baranów Sandomierski > Nowa wystawa w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Od dziś w sali kameralnej w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim będzie można obejrzeć wystawę zdjęć autorstwa Piotra Morawskiego.

  Wystawione fotografie przedstawiają przyrodę, głównie ptaki i zwierzęta. Warto dodać, że fotografowanie ptaków i zwierząt jest jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii i wymaga bardzo dużej cierpliwości, dobrego kamuflażu, niejednokrotnie wielu godzin lub dni spędzonych w plenerze w oczekiwaniu na ten właściwy moment. Jak mówi autor prac fotografia przyrodnicza pozwala mu na połączenie dwóch pasji obserwacji przyrody i fotografii.

  Fotografie posiadają opisy danego gatunku przez co wystawa ma także charakter edukacyjny i mogą oglądać ją dzieci i młodzież szkolna. Ekspozycja jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 17. Wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo