Tarnobrzeg > Wieczór z profilaktyką

  Tarnobrzeg > Wieczór z profilaktyką

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  "Broń się. Nie trać wiary" to tytuł spotkania z Piotrem LUPI Lubertowiczem, na które zaprasza Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne oraz pub Końca Nie Widać.
  To jeden z etapów szerokiej kampanii społecznej Piotra Lubertowicza promującej profilaktykę antynarkotykową wśród młodzieży.

  Piotr Lubertowicz to jeden z najlepszych gitarzystów w Polsce, wokalista i autor tekstów. Od 1989 roku współpracuje z czołówką polskiej muzyki rockowej i bluesowej, między innymi z zespołem Dżem, Johny Porterem, Nocną Zmianą Bluesa, Chłopcami z Placu Broni oraz z gwiazdą czarnego bluesa Carlosem Johnsonem.  Występy Lubertowicza to spójne dzieło traktujące o narkomanii, alkoholizmie, przemocy, pościgu za pieniądzem, stresie, samotności czy niezaradności życiowej - mówi Grzegorz Lipiec, jeden z organizatorów spotkania. - Ponieważ Piotr Lubertowicz sam był kiedyś osobą uzależnioną, jego słowa są dla młodzieży wiarygodne. W swoich wspomnieniach mówił również o cierpieniu i powolnej śmierci tak kultowego dla młodzieży wokalisty, jak Ryszard Riedel z Dżemu, z którym Lubertowicz koncertował całe lata. Bluesowe utwory w wykonaniu artysty urozmaicą występ i wprowadzą swoistą atmosferę.

  Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 17 października, o godzinie 20.30.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo