Nowa Dęba > Sanfarm w gronie wyróżnionych firm

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Nowodębski "Sanfarm" został wyróżniony w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Zakład, zajmujący się produkcją farmaceutyków, rywalizował w kategorii firm średnich, zatrudniających od 101 do 250 osób.

  W konkursie, organizowanym przez Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z wojewodą i marszałkiem Podkarpacia uczestniczyło 128 firm. Nagroda ma promować rozwój gospodarczy regionu oraz biznesu z Podkarpacia.
  W konkursie przeprowadzonym już po raz siódmy uczestniczyły firmy, mające siedzibę lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Podkarpackie przedsiębiorstwa były oceniane pod kątem efektywności gospodarczej.


  Nowodębski Sanfarm jest największą inwestycją na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan w podstrefie Nowa Dęba.

  Wyłącznym właścicielem Spółki jest jej założyciel - Polfa Warszawa. Początkowi firma uruchomiła pakowanie leków w blistry i pojemniki plastikowe, a od 2005 roku wytwarza kontraktowe leki opracowane i produkowane dotychczas przez właściciela - Polfę. Spółka świadczy i oferuje również usługi w zakresie wytwarzania innych środków farmaceutycznych oraz pakowania w blistry i pojemniki plastikowe.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo