Tarnobrzeg > Organizacje pozarządowe konsultują...

  Tarnobrzeg > Organizacje pozarządowe konsultują wnioski do przyszłorocznego budżetu miasta

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Przedstawiciele tarnobrzeskiego samorządu spotkają się dziś z organizacjami pozarządowymi, by skonsultować propozycje zgłoszone do projektu Programu Współpracy, realizowanego w ramach przyszłorocznego budżetu.

  Dokument określa formy i obszary współpracy samorządu z sektorem pozarządowym. - Doświadczenia płynące z funkcjonowania programów współpracy w latach 2005-2007 pozwoliły wykształcić sprawnie funkcjonujący model współpracy - mówi Wiktor Stasiak, wiceprezydent Tarnobrzega.

  - Dziś po prostu dostosowujemy nasze programy do zmieniających się potrzeb społecznych.

  Projekt programu przeszedł już konsultacje w wydziałach Urzędu Miasta. Teraz czas na szersze konsultacje. Dokument jest udostępniony na stronie internetowej miasta.

  Zdaniem lokalnego samorządu jest o czym rozmawiać. Miasto rokrocznie wspiera realizację wielu zadań przez organizacje pozarządowe w ramach otwartych konkursów ofert do stowarzyszeń trafia ponad milion złotych. Ale wspierane finansowo mogą być tylko zadania w obszarach określonych w programie współpracy.

  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo