Rzeszów > Lekarz przyjmował łapówki?

  Rzeszów > Lekarz przyjmował łapówki?

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali lekarza, w związku z podejrzeniem przyjmowania łapówek.

  Sprawa miała swój początek przed kilkoma miesiącami. Do policji dotarły sygnały o tym, że jeden z lekarzy z powiatu leżajskiego przyjmuje korzyści majątkowe od pacjentów podczas pracy w przychodni. Kolejne tygodnie to czas żmudnych działań, zbierania informacji i analiz zmierzających do rozpoznania, czy te anonimowe informacje są prawdziwe.

  We wtorek policjanci weszli do gabinetu lekarza. Otworzyli drzwi chwilę po tym, jak mężczyzna miał przyjąć pieniądze od pacjenta. Podejrzewany został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie. Za przyjmowanie i wręczanie łapówek grozi kara pozbawienia wolności do ośmiu lat.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo