Lesko > Lekarz wziął łapówkę?

  Lesko > Lekarz wziął łapówkę?

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policjanci z Leska interweniowali przedwczoraj wobec jednego z lekarzy powiatu leskiego, w związku z podejrzeniem korupcji. Wcześniej jeden z pacjentów lekarza poinformował, że ten za wykonanie zabiegu w publicznej placówce zdrowia, zażądał od niego pieniędzy.

  Pacjent poinformował policjantów, że lekarz zaproponował mu wykonanie zabiegu medycznego i podanie leku, za który przyjął od niego pieniądze. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podany pacjentowi lek nie znajdował się w szpitalnej ewidencji, trwają czynności zmierzające do ustalenie źródła jego pochodzenia.

  Policjanci ustalają też, czy do takich praktyk dochodziło już wcześniej. Lekarz na polecenie prokuratora zastał zatrzymany. Uskarżał się jednak na złe samopoczucie i po przebadaniu przez lekarzy został umieszczony na oddziale wewnętrznym jednego z pobliskich szpitali. /ram/

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo