Tuszyma > Pijany motocyklista wjechał w opla

  Tuszyma > Pijany motocyklista wjechał w opla

  mg

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W sobotę w Tuszymie doszło do wypadku spowodo-wanego przez nietrzeźwego i nie posiadającego uprawnień do kierowania motocyklem mężczyznę.

  Wypadek miał miejsce około godziny 22 w Tuszymie (po-wiat mielecki). Kierujący motocyklem "MZ" 22-letni mieszkaniec Tuszymy nagle przed skrzyżowaniem zjechał na lewy pas i ude-rzył czołowo w opla astrę. Zderzenie na szczęście nie okazało się groźne. Pasażerka auta wyszła z niego praktycznie bez szwanku. Natomiast sprawca zderzenia doznał złamania ręki.

  Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna kiero-wał motocyklem w stanie nietrzeźwości. Miał 2 promila alkoholu wydychanym powietrzu. Policjanci ustalili też, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem.

  Jak mówi Marta Tabasz, aspirant Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, mężczyźnie będą teraz postawione dwa zarzuty: jazdy w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie koli-zji. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  ~gość~

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo