Stalowa Wola > Sprawdź, jak zmieni się ruch wokół cmentarzy

  Stalowa Wola > Sprawdź, jak zmieni się ruch wokół cmentarzy

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Ulica Rozwadowska - odcinek drogi krajowej nr 77. Na ulicy Klasztornej po obu stronach jezdni obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się. Parkowanie pojazdów przewidywane jest na wyznaczonych parkingach przy cmentarzu (od strony ulicy Klasztornej oraz ulicy Rozwadowskiej).

  Na ulicy Ofiar Katynia oraz na ulicy Bojanowskiej (po przeciwnej stronie cmentarza), obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się, dodatkowo odcinek ulicy Bojanowskiej od skrzyżowania z ulicą Kwiatkowskiego do skrzyżowania z ulicą Ofiar Katynia zostanie oznakowany jako droga jednokierunkowa (kierunek jazdy do Przyszowa). Przy cmentarzu znajduje się parking od strony ulicy Bojanowskiej oraz wykorzystanie zostanie jedna strona ulicy Ofiar Katynia do parkowania pojazdów. Ponadto w bliskim sąsiedztwie cmentarza znajdują się dwa parkingi (strzeżony) - na terenie bazy PKS oraz (niestrzeżony) - na terenie dawnego Polmozbytu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo