Pow. Tarnobrzeg > Ekspedientka wydmuchała prawie 5...

  Pow. Tarnobrzeg > Ekspedientka wydmuchała prawie 5 promili!!!

  Marcin Radzimowski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nawet zapaleni w alkoholowych bojach mężczyźni rzadko osiągają niechlubny rekord, jakim może się szczycić 30-letnia mieszkanka Sokolnik (powiat tarnobrzeski). Ekspedientka z marketu wydmuchała w alkomat… 4,86 promila! Jej koleżanka była bez szans, bo pracowała mając w organizmie "zaledwie" 2,27 promila.

  Lekarze już dawno przekonali się o tym, że stężenie 4 promili alkoholu w organizmie, wcale nie musi być dawką śmiertelną. 30-letnia sprzedawczyni jednego z tarnobrzeskich marketów, jest tego żywym przykładem.

  Obie kobiety rozpoczęły wczoraj pracę rano. Obsługując klientów, co chwilę wychodziły jednak na zaplecze. Kiedy wracały, miały coraz większe problemy z koordynacją swoich ruchów.

  - Około godziny 13 kierowniczka sklepu poprosiła policjantów o interwencję. Badanie na alkomacie potwierdziły podejrzenia. 4,86 promila, wydmuchała w alkomat 30-letnia mieszkanka Sokolnik. Jej o rok młodsza koleżanka z Tarnobrzega, wydmuchała blisko 2,3 promila.

  Czytaj więcej jutro w Echu  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo