Sport > Siatkarka Mariola Matusiak zakończyła karierę

  Sport > Siatkarka Mariola Matusiak zakończyła karierę

  PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Na wszystko kiedyś przychodzi koniec, toteż była siatkarka tarnobrzeskiej Siarki Mariola Matusiak podjęła decyzje o zakończeniu wyczynowego uprawiania sportu.

  Mariola grała w tarnobrzeskiej Siarce przed ponad dwoma laty, była lubianą przez koleżanki i przez kibiców siatkarką. Miewała jednak wahania formy, więc kariery wielkiej nie zrobiła. Jednak jej sympatyczne podejście do codzienności pozwoliło na pozostawienie po sobie pozytywnego wrażenia.
  Po odejściu z Siarki Mariola, która wcześniej reprezentowała między innymi barwy klubów z Ostrowca Świętokrzyskiego i Radomia, postanowiła przejść do drużyny Politechniki Częstochowskiej. Tam też zakończyła karierę.

  - Szukam teraz sposobu na życie, mam parę pomysłów - stwierdziła z uroczym uśmiechem.
  Wilka ciągnie do lasu, tak, więc jest niemalże pewne, że Mariolę będzie ciągnęło na siatkarski parkiet. Niewykluczone, więc, że w przyszłości wróci ona do siatkówki, jeśli nie do tej na wyczynowym poziomie, to pewnie na tym amatorskim.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo