Przemyśl > Zrezygnowała z zamiaru samobójstwa

  Przemyśl > Zrezygnowała z zamiaru samobójstwa

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Przedwczoraj w nocy, na policyjny telefon alarmowy 997 w Przemyślu, zadzwoniła z telefonu komórkowego zdesperowana kobieta.

  Poprosiła dyżurną o pozwolenie na powieszenie się, ponieważ straciła sens życia. Przez ponad godzinę policjantka rozmawiała z kobietą. Po którymś z kolei telefonie, dyżurnej udało się ustalić tożsamość kobiety.

  Tłumaczenia i perswazje odniosły skutek - w pewnym momencie kobieta oświadczyła, że rezygnuje z zamiaru samobójczego i idzie spać. Po pewnym czasie jednak, znowu zadzwoniła. Z treści jej wypowiedzi wynikało, że zażyła większą ilość lekarstw. Wtedy dyżurny wysłał patrol policyjny. Kobieta wpuściła do domu policjantów. Okazało się, że potrzebna jest jej pomoc lekarska. Karetka przewiozła 54-letnią kobietę do szpitala, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo