Pow. Stalowa Wola > Uczniowie uczą się na korytarzu, na...

  Pow. Stalowa Wola > Uczniowie uczą się na korytarzu, na stole do ping-ponga

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Romana Sudoł prowadzi zajęcia z plastyki na korytarzu.

  Romana Sudoł prowadzi zajęcia z plastyki na korytarzu. ©Z. Tyczyński

  Romana Sudoł prowadzi zajęcia z plastyki na korytarzu.

  Romana Sudoł prowadzi zajęcia z plastyki na korytarzu. ©Z. Tyczyński

  W szkole podstawowej w Gwoźdźcu koło Bojanowa w powiecie stalowowolskim jest już ubikacja i łazienka, ale nadal część uczniów uczy się na korytarzu.

  Przed rokiem napisaliśmy o szkole, która nie zapewniała uczniom odpowiednich warunków higienicznych. Do ubikacji musieli biegać do ustawionej na podwórzu drewnianej budy. Przez rok wiele się zmieniło. W szkole zbudowana została ubikacja z jasnymi płytkami. Także łazienka, gdzie można wziąć prysznic.

  Jednak drewniany piętrowy budynek jest wciąż za ciasny dla uczących się tu dzieci. Obiady jedzą w klasach, a zajęcia z wychowania fizycznego i plastyki odbywają się na korytarzu. Przed zajęciami na korytarz wnoszony jest stół do ping-ponga i przy nim uczniowie mają lekcje. Na szczęście korytarz jest dobrze oświetlony, z podłogą wyłożoną płytkami.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo