Region > Pociąg z jednym wagonem będzie kursować z...

  Region > Pociąg z jednym wagonem będzie kursować z Kolbuszowej do Rzeszowa

  DASZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Lokomotywa wraz z jednym wagonem drugiej klasy, tak będą nadal wyglądać pociągi osobowe kursujące w Kolbuszowej do Rzeszowa i z powrotem.
  Nowy rozkład jazdy pociągów pasażerskich wejdzie w życie 14 grudnia 2008 roku i obowiązywał będzie przez następnych 12 miesięcy. Linię z Kolbuszowej do Rzeszowa i z powrotem, obsługiwać będzie "spalinówka" wraz z jednym wagonem drugiej klasy. Frekwencja na tym szlaku nie jest wysoka, dlatego jeden wagon w zupełności wystarczy do przewozu podróżnych. W ciągu doby na tej linii kursować będą trzy pary pociągów osobowych.

  Szynobusy natomiast obsługiwać będą w nowym rozkładzie jazdy szlaki: Tarnobrzeg - Baranów Sandomierski - Mielec - Dębica oraz Stalowa Wola Południe - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Główny.
  Z kolei szlak z Tarnobrzega przez Stalową Wolę, Nisko do Przeworska obsługiwać będzie pociąg złożony z zespołów trakcyjnych zwany popularnie "jednostką". Jedynym odcinkiem, po którym nadal nie będą kursowały pociągi pasażerskie, będzie ten prowadzący ze Stalowej Woli i Tarnobrzega do Sandomierza i dalej do Ostrowca Świętokrzyskiego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo