Sport > Jakub Giża rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  Sport > Jakub Giża rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  DASZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Tylko dwa tygodnie odpoczynku miał po minionym sezonie jeden z najlepszych kulomiotów naszego kraju, lekkoatleta mieleckiej Stali Jakub Giża. Teraz pracuje już pełną parą i myśli o nowym halowym i letnim sezonie.

  Ostatnim występem mielczanina był udział w Mieleckim Mityngu Ulicznym Pchnięcia Kulą, który rozegrany został w ostatnią niedzielę września. Po nim Kuba mógł sobie odpocząć całe dwa tygodnie, ale tylko tyle, ani dnia więcej! Jeśli chce się odnosić sukcesy, treningowy reżim musi zostać zachowany.

  - Najpierw były lekkie zajęcia, ale od minionego tygodnia trenuję już pod okiem swego trenera Ryszarda Jakubowskiego, a to oznacza, że przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą - uśmiecha się Kuba.

  Najlepszy lekkoatleta Podkarpacia, którym niewątpliwie jest Jakub Giża, w Mielcu przebywał będzie tylko do najbliższego piątku. Dzień później wyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski, które odbywać się będzie w Szczyrku, a kolejny obóz kadry z udziałem Kuby odbędzie się w dniach 8-20 grudnia w Spale. W lutym Giżę czekają halowe mistrzostwa Polski, a na początku marca halowe mistrzostwa Europy.

  W obu tych imprezach podopieczny trenera Ryszarda Jakubowskiego chce wystartować z dobrym skutkiem. W przyszłym roku mielczanin planuje wreszcie pokonanie bariery 20 metrów, do której z każdym następnym sezonem zbliża się coraz bardziej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo