Stalowa Wola > Książki do nauczania zostały ponownie...

  Stalowa Wola > Książki do nauczania zostały ponownie wykorzystane przez dzieci z biednych rodzin

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aneta Chodorowska i jej podopieczni przy zebranych książkach.

  Aneta Chodorowska i jej podopieczni przy zebranych książkach. ©Z. Surowaniec

  Aneta Chodorowska i jej podopieczni przy zebranych książkach.

  Aneta Chodorowska i jej podopieczni przy zebranych książkach. ©Z. Surowaniec

  Blisko 500 podręczników zebrano w tym roku w Stalowej Woli w ramach akcji "Podaj dalej swój podręcznik". - Pozwoliło to pomóc około siedemdziesięciu rodzinom - stwierdziła Aneta Chodorowska koordynator akcji.

  Centrum Wolontariatu i Inicjatyw Obywatelskich w Stalowej Woli już po raz piąty zorganizowało akcję "Podaj dalej swój podręcznik" dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Akcja była skierowana głównie do rodzin korzystających z usług Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ale i nie tylko. - Z tegorocznej podręcznikowej edycji skorzystali, bowiem uczniowie z Ochotniczego Hufca Pracy, Gimnazjum Nr 2, a także podopieczni Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego Świetlica "Tęcza" przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej - powiedziała Aneta Chodorowska.

  Akcja trwała od 14 lipca do 31 października. Każdy bezpłatnie przekazany podręcznik jest opieczętowany specjalną pieczątką, by mógł później trafić do nowego właściciela.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo