Sport > W weekend ćwierćfinały piłkarskiego Pucharu Polski podokręgu Stalowa Wola

/PISZ/

Dwa mecze w sobotę i dwa w niedzielę. Ćwierćfinały piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Stalowa Wola, które zaplanowane były na najbliższą niedzielę, rozłożone zostały na dwa dni.

W sobotę o godzinie 12 rozpocznie się mecz Toków Gorzyce z Unią Nowa Sarzyna, natomiast na godzinę 13 zaplanowano rozpoczęcie spotkania Słowianina Grębów z Siarką Tarnobrzeg. Pozostałe dwa mecze, w których Olimpia Pysznica zmierzy się z Bukową Jastkowice, a Klub Piłkarski Zarzecze z Sokołem Nisko, odbędą się w niedzielę, a ich początek wyznaczono na godzinę 13.

W niedzielę nastąpi także koniec rozgrywek rundy jesiennej w podokręgu Stalowa Wola. Wtedy to rozegrana zostanie... druga połowa meczu grupy 6 klasy A, w którym Łęg Stany zmierzy się z Azalią Przemianą Wola Żarczycka. Drużyny rywalizować będą od stanu 1:0 dla Łęgu, bowiem przy takim wyniku, po pierwszej połowie, przerwany został z powodu śmierci kibica mecz tych drużyn, rozgrywany przed trzema tygodniami.