Rzeszów > Czad zabił dwoje ludzi

  Rzeszów > Czad zabił dwoje ludzi

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Dwie osoby nie żyją, a dwie z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiły do szpitala przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Tragedia rozegrała się wczoraj przed południem w domu jednorodzinnym w Rzeszowie.

  Z wstępnych ustaleń policji i prokuratury wynika, że wynajmująca mieszkanie 25-letnia kobieta i jej rówieśnik zatruli się tlenkiem węgla. Wiele wskazuje na to, że czad mógł wydobywać się z niesprawnego piecyka gazowego. Stężenie śmiertelnego gazu było tak duże, że 55-letni mężczyzna i 50-letnia kobieta - właściciele domu mieszkający na górnych jego kondygnacjach - wezwali pogotowie, gdy poczuli, że z niewyjaśnionych przyczyn tracą przytomność. Z objawami zatrucia trafili na oddział toksykologii w szpitalu.

  Jeszcze po dwóch godzinach od znalezienia zwłok, w pomieszczeniach budynku ilość tlenku węgla przekraczała trzykrotnie dopuszczalne jego stężenie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo