Stalowa Wola > Dzisiaj wyjątkowy koncert w klubie Jazz Rock....

  Stalowa Wola > Dzisiaj wyjątkowy koncert w klubie Jazz Rock. Zagrają zespoły: Project Zion oraz Alicetea

  Gerard Stańczyk

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Piątkowy wieczór zapowiada się w Stalowej Woli bardzo interesująco dla fanów muzyki reggae i pokrewnego mu ska. W Klubie Jazz Rock zagrają dla nich dwa zespoły: Project Zion oraz Alicetea.

  Project Zion to marka na stalowowolskim rynku dobrze znana. Zespół pochodzi z niedalekiego Tarnobrzega. Siłą rzeczy nie mógł pominąć w swojej koncertowej działności największego miasta północnego Podkarpacia. Występował tu kilkukrotnie. Fani wiedzą na co go stać i dlaczego warto wybrać się do Jazz Rocka.
  Tym razem tarnobrzeżanom partnerować będzie inna kapela - pochodząca z Radomia Alicethea. Osiem osób tworzy miuzyczny koktajl na bazie reggae. Próbując różnych składników, jak funky, disco i muzyka folkowa rodem z Mazowsza doszli do tego co nazywają "reggae lans i bambino gangsta". Mieszanka okazała się smakowita, czego najlepszym dowodem jest oczywiście pochlebna reakcja publiczności. W tym roku Alicetea głosami publiczności wygrała konkurs młodych talentów na Festiwalu Reggae na Pisakach w Ostrowie Wielkopolskim.

  Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Bilety wstępu, do nabycia przy wejściu kosztują 10 złotych. Klub mieści się na piętrze pawilonu "Jubilat" przy ulicy Ofiar Katynia 37.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo