Tarnobrzeg > Orkiestra zaczyna grać. Rusza rekrutacja...

  Tarnobrzeg > Orkiestra zaczyna grać. Rusza rekrutacja wolontariuszy

  MM

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rekrutacja wolontariuszy XVII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszyła pełną parą.
  Na stronie tarnobrzeskiego sztabu Orkiestry dostępne są już ankiety dla osób chcących zostać wolontariuszami. Wypełnioną ankietę należy przynieść na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sobotę, 22 listopada, w godzinach 11-12 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

  Ankiety można pobrać ze strony internetowej tarnobrzeskiego sztabu WOŚP: www.wosp.vel.pl lub w punkcie ksero przy ulicy Piłsudskiego. W zależności od wieku kandydatów na wolontariuszy dostępne są trzy rodzaje ankiet: dla osób, które nie ukończyły jeszcze szkoły podstawowej, dla uczniów gimnazjum i osób, które nie mają jeszcze 18 lat oraz trzecia wersja dla pełnoletnich. Do ankiet koniecznie trzeba dołączyć aktualne zdjęcie legitymacyjne.

  - W tym roku na osoby, które chcą zostać wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czeka 140 miejsc - mówi Kasia Próchniak, koordynator tarnobrzeskich wolontariuszy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo