Mielec > Policjanci popłynęli po złoto

  Mielec > Policjanci popłynęli po złoto

  Magdalena Małodzińska

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieleccy stróże prawa najlepszymi pływakami w mundurze w całym województwie.
  Wielkie brawa i słowa uznania należą się policjantom Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Ich reprezentacja na rozegranych w środę w Ustrzykach Dolnych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Policji w pływaniu, okazała się bezkonkurencyjna.

  Mieleccy policjanci przywieźli w sumie z zawodów osiem medali, w tym aż pięć złotych.
  Świetną kondycją wykazał się przede wszystkim służący w sekcji prewencji, sierżant sztabowy, Mirosław Lemiech. Stróż prawa pozostawił konkurencję w dalekim tyle, wypływał bowiem aż pięć złotych medali. Cztery na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i delfinem, a jedno najwyższe trofeum także za 100 metrów stylem zmiennym.

  Złoty medal w biegu na 50 metrów stylem grzbietowym zdobył również w swojej kategorii wiekowej starszy sierżant, Łukasz Mróz. Ale pływacki sukces naszej policji to nie tylko zasługa męskiej reprezentacji. Swoje trzy, a dokładnie brązowe, grosze dorzuciła też pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, Sabina Sowa. Policjantka zdobyła bowiem trzecie miejsce w biegu na 50 metrów stylem grzbietowym. Galerię medalistów indywidualnych, zdobywając brązowy medal na 50 metrów stylem klasycznym, zamknął aspirant sztabowy Zenon Trelka.  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo