Żurawica > Rozbójnicy w pociągu

  Żurawica > Rozbójnicy w pociągu

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Do tymczasowego aresztu trafiło dwóch młodych mieszkańców Przemyśla, którzy próbowali dokonać rozboju na czterech obywatelach Ukrainy.

  Na stacji Żurawica mężczyźni weszli do przedziału wagonu pociągu relacji Wrocław-Przemyśl, w którym siedziały trzy kobiety i mężczyzna. Tam, grożąc pobiciem, zażądali od cudzoziemców tysiąca euro. Gdy podróżni odmówili wydania pieniędzy, napastnicy zerwali z wieszaka kurtkę jednej z kobiet i zaczęli ją przeszukiwać. Zdecydowana obrona napadniętych spowodowała, że napastnicy nic nie ukradli.

  Zaalarmowana o wydarzeniu obsługa konduktorska zawiadomiła Straż Ochrony Kolei. Gdy pociąg dojechał do stacji Przemyśl Główny, na peronie czekali już sokiści. Rozbójnicy zostali zatrzymani i przekazani policjantom. Obaj byli pijani (jeden miał 2,10 promila alkoholu w organizmie, a drugi promil). Sprawcy już wcześniej wkraczali w konflikt z prawem, jeden z nich miał ostatnio dozór policyjny. Teraz trafił do aresztu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo