Pow. Nisko > Dostali pieniądze na budowę sieci wodociągowej

  Pow. Nisko > Dostali pieniądze na budowę sieci wodociągowej

  TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Zarząd Województwa Podkarpackiego rozdysponował pieniądze w ramach programu "Infrastruktura ochrony środowiska" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013. Z naszego regionu wnioski złożyły gmina Rudnik nad Sanem oraz Nisko. Dofinansowanie w wysokości ponad milion złotych na budowę sieci wodociągowej otrzymał Rudnik nad Sanem. W tym projekcie niżańska gmina znalazła się poza główną listą.

  Niżańska gmina również składała wniosek na budowę zbiornika małej retencji w Nisku na osiedlu Podwolina. W tym przypadku wniosek otrzymał wsparcie w wysokości ponad 4 milionów złotych. Z tego samego programu dofinansowanie otrzymała również gmina Jarocin na budowę zbiornika retencyjnego wraz z kąpieliskiem w miejscowości Jarocin. W Jarocinie dofinansowanie powinno wynosić około 2,5 miliona złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo