Region > W najbliższy czwartek Dzień Seniora w ZUS-ie

  Region > W najbliższy czwartek Dzień Seniora w ZUS-ie

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkie osoby starsze, emerytów i rencistów na Podkarpaciu, do udziału w ogólnopolskiej akcji "Dzień Seniora w ZUS".

  - Organizując "Dzień Seniora" w rzeszowskim Oddziale ZUS i jego placówkach terenowych w Stalowej Woli, Mielcu, Leżajsku, Tarnobrzegu, Lubaczowie, Przeworsku, Jarosławiu i Przemyślu, chcemy stworzyć osobom starszym możliwości wyjaśnienia wszelkich wątpliwości - tłumaczy Małgorzata Bukała, rzecznik prasowy oddziału ZUS w Rzeszowie.
  - Dzień Seniora ma być nie tylko sposobnością do przekazania wiedzy. Chcemy, aby była to także okazja do spotkań i rozmów w gronie znajomych, być może dawno nie widzianych. Jednym słowem to ma być przede wszystkim święto naszych seniorów

  W ramach "Dnia Seniora" specjaliści udzielą zainteresowanym informacji dotyczących między innymi możliwości podwyższania świadczeń, przyszłym emerytom poradzą jak przygotować i złożyć wniosek o przyznanie emerytury lub renty, jak ubiegać się o wcześniejszą emeryturę. Eksperci odpowiedzą także na pytania z zakresu zasiłków i innych rodzajów świadczeń.

  Każda osoba, która przyjdzie do ZUS otrzyma również "Poradnik Seniora" z informacjami i wyjaśnieniami opracowanymi w przystępnej formie i zrozumiałym językiem. Dzień seniora rozpocznie się o godzinie 8 i potrwa do godziny 14.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo